fbpx

Naturalnie w trosce o zdrowie

Natura to prawdziwa skarbnica dobroczynnych substancji, które mogą wspomagać nasz organizm w wielu obszarach. Ich właściwości są znane i cenione od dawna, a my niezwykle chętnie korzystamy z nich także dziś. Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują naturalnego wsparcia pracy układu pokarmowego, jest herbatka Zioła Mnicha Na trawienie. Znajdziemy w niej połączenie starannie dobranych roślinnych składników, które wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit.

Zioła – niegdyś troskliwie uprawiane w niemal każdym domowym ogródku i wykorzystywane jako pomoc przy wielu dolegliwościach, przeżywają swój wielki renesans. Sięgamy po nie chętnie i często, czerpiąc wsparcie z ich cennych właściwości. Chcąc wzmacniać organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie, poszukujemy rozwiązań opartych właśnie na mocy natury. Dbamy też o to, by produkty wybierać świadomie i mądrze – tak, by ich skład w pełni odpowiadał naszym potrzebom, a przy tym był w 100% naturalny.

Odpowiedzią na te oczekiwania są herbatki ziołowe Zioła Mnicha, stworzone z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz sprawdzone receptury. Powstały na bazie połączenia wieloletniego doświadczenia, wiedzy i pasji do ziół. To bogactwo natury, starannie zamknięte w małych torebkach, by w pełni korzystać z właściwości, aromatu i smaku Ziół Mnicha.

W asortymencie herbatek Zioła Mnicha naturalne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby, które poszukują wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie zawiera specjalnie dobrane składniki, które pozwalają zadbać o prawidłowe trawienie i pracę jelit:

  • Len – zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie.
  • Liść mięty pieprzowej – wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do właściwego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, a przez to wpływa na usuwanie uczucia pełności i wzdęć.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, herbatkę Zioła Mnicha Na trawienie warto pić regularnie, jako stały element zrównoważonej, codziennej diety.

Marka Zioła Mnicha oferuje także inne herbatki ziołowe, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu: Na odporność, Na odchudzanie, Na cholesterol, Na ciśnienie, Na cukier, Na oczyszczanie.

Cena:

Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie – 5,39 zł/op.40 g (20 torebek x 2 g)

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 79

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami?

Zapisz się do naszego newslettera.

Czeka Cię wiele niespodzianek!