fbpx

Wygraj zestaw książek na listopadowe czytanie z JestemKobieta.com – wyniki

Choć w listopadzie szybko robi się ciemno i często jest ponuro, my nie dajemy się jesiennej chandrze! Specjalnie dla naszych facebookowych obserwatorów ruszamy z wyjątkowym rozdaniem! Czas na listopadowe czytanie z JestemKobieta.com! Mamy dla Was dwa zestawy książek, dzięki którym listopadowe wieczory na pewno nie będą nudne!

W skład każdego z dwóch zestawów nagród na listopadowe czytanie z JestemKobieta.com wchodzą następujące książki:

 

“PS i życzę Ci dużo miłości”

Najpopularniejsze polskie autorki literatury obyczajowej przygotowały dla swoich czytelniczek prawdziwą świąteczną niespodziankę, czyli tom najpiękniejszych opowieści o miłości, która narodziła się dzięki świątecznej kartce. W antologii „PS I życzę Ci dużo miłości” czytelniczki odnajdą cały wachlarz szczerych emocji i wzruszeń. W gronie autorek znalazły się: Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek, Ilona Gołębiewska, Magda Knedler, Natasza Socha oraz Małgorzata Warda.

Więcej informacji o książce znajdziesz TUTAJ.

“Grzeszne święta”

Gwiazdka jeszcze nigdy nie była tak pociągająca. Zbiór „Grzeszne święta” to dziesięć gorących, wigilijnych opowieści mistrzyń gatunku: Pauliny Świst, K.N. Haner, Anny Wolf, Agaty Suchockiej, Agnieszki Siepielskiej, Anny Szafrańskiej, Marty W. Staniszewskiej, J.B. Grajdy, Anny Bellon i Kingi Litkowiec.

Więcej informacji o książce znajdziesz TUTAJ.

 

Zasady udziału w rozdaniu:

  • polub post konkursowy na naszym Facebooku TUTAJ;
  • w komentarzu napisz jednym zdaniem, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić jeden z dwóch zestawów książek;
  • będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują zestawy książek na listopadowe czytanie z JestemKobieta.com. Konkurs trwa od 16.11.2020 do 22.11.2020 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 25.11.2020 roku.

Wyniki

Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

Gratulujemy! Zwyciężczynie prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

1 komentarz

  1. Jadwiga

    Właśnie do mnie powinien trafić jeden z dwóch zestawów książek, bo ostatnio coraz częściej tupię nogą na Internet i social media i chętniej robię sobie od nich detoks – wtedy wybieram książki, które potrafią mnie przenieść w świat wyobraźni i… rzucają wyzwanie mojej uśpionej i trochę rozleniwionej obecną sytuacją inteligencji, a podróżując między kartkami przeżywam losy bohaterów i jest to fantastyczna podróż, bez biletu, bagażu, mapy i która nic mnie nie kosztuje, a jest zaproszeniem do niesamowitej przygody, bo moja nigdy tym książkowym nie dorówna.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 88

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook