fbpx

Przedświąteczne EKO porządki

Koniec marca to czas przygotowań do świąt Wielkanocnych. Jest to okres, który spędzamy na planowaniu, gotowaniu i sprzątaniu. Przedświąteczne porządki to często mobilizacja wszystkich domowników i skrupulatny podział obowiązków. Mycie okien i podłóg, odkurzanie, sprzątanie w szafach, pranie firanek to tylko niektóre z podstawowych punktów do zrealizowania. Wielu gospodyniom nasuwa się jednak pytanie – czym to zrobić? Jakich użyć środków?

Obecnie na rynku wybór środków czyszczących jest tak duży, że ciężko podjąć decyzję. Wiele osób zaczyna kierować się, więc konkretnymi kryteriami. Poza ceną i opiniami znajomych, lub tymi wyczytanymi w Internecie, coraz częściej zwracamy uwagę na inne aspekty, np. skład i ekologię. Podobnie jak w przypadku artykułów spożywczych, tutaj również sprawdzamy składniki użyte do produkcji danego środka czystości. Dla osób dbających o środowisko ważne jest także samo opakowanie produktu.

Jedną z marek, która wyszła naprzeciw tak wymagającym klientom jest Domol. Od niedawna w sklepach Rossmann można kupić Ekologiczny środek do czyszczenia łazienek, w którym nie znajdziemy żadnych barwników ani środków konserwujących. Jest to produkt, który bez problemu usunie brud, osady wapienne i resztki mydła. Można nim czyścić wanny, brodziki, umywalki, a także glazurę i armaturę. Umożliwia skuteczne czyszczenie łazienki z jednoczesnym oszczędzaniem środowiska. Pozwala na to nie tylko jego receptura, którą wyprodukowano w 100% przy użyciu energii odnawialnych, ale także opakowanie. Butelka została wykonana w 100% z plastiku z recyklingu.

Wśród produktów marki Domol znajdziemy także Ekologiczny środek do czyszczenia wc. Nie zawiera on żadnych substancji zapachowych, dodatku środków konserwujących, a także związków wybielających na bazie chloru. Ten ekologiczny środek zawiera natomiast silnie działające naturalne kwasy cytrynowy i mlekowy, dzięki którym niezawodnie usuwa zabrudzenia, osady wapienne i kamień. Wyprodukowany został ze składników pochodzących z surowców odnawialnych. Jego opakowanie także nadaje się do recyklingu.

DOMOL ekologiczny środek do czyszczenia WC 750 ml – cena: 9,99 zł

DOMOL ekologiczny środek do czyszczenia łazienki 750 ml – cena, 9,99 zł

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor naczelna: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 70

Newsletter

Wczytywanie

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook